Apie mus

Mes auginame geresnę jautieną ne tik Jums ir Jūsų šeimai, bet ir Gamtai!

Ecoangus ūkyje niekuomet nenaudojame GMO, pesticidų, herbicidų, antibiotikų, hormonų, ar jokių kitų chemikalų. Galvijai laisvai ganomi natūraliose Trakų nacionalinio parko pievose, minta švariu, natūraliu maistu, be kombinuotų pašarų, toli nuo judrių kelių ar pramoninių rajonų.

Susipažinkite su mūsų šeima!

Ecoangus – mūsų gausios šeimos ūkis. Esame Raimondas ir Ramunė Venclovai ir su dviejų sūnų ir dviejų dukrų pagalba rūpinamės ūkiu. Mūsų ūkis įkurtas 2012 metais ir šiuo metu jame puikuojasi ne tik Angus veislės mėsiniai galvijai, bet ir žirgai, avys, triušiai, Azijos aviganiai ir begalė kitų smulkesnių gyvūnų. Visus drąsiai kviečiame apsilankyti mūsų ūkyje esančiame Trakų rajone, Jogėliškių kaime ir įsitinkinti patiems!

 

Sekite mus socialiniuse tinkuose!

Dažnai užduodami klausimai:

Sausojo brandinimo metu mėsa 30-60 dienų kaba specialioje kameroje, kurioje palaikoma 1,5–2 laipsnių temperatūra ir pastovus drėgnumas. Brandinant sausuoju būdu mėsa netenka 20–30 proc. masės. Netekusi drėgmės mėsa tampa labiau „koncentruota“, tad suvalgęs tą patį kiekį žmogus gauna daugiau naudingųjų medžiagų. Teigiama, jog ilgai brandintoje mėsoje atsiranda ir penktasis skonis – umami.

Išimkite mėsą iš vakuminės pakuotės 30 minučių prieš kepimą ar marinavimą. Norint, kad kepant iš mėsos neištekėtų sultys, keptuvė ar grilius turi būti pakankamai įkaitęs. Iškepus, reikia leisti mėsai kelias minutes „pailsėti“, taip atsipalaiduoja raumenys ir tolygiai išsiskirsto mėsos sultys. Tada jau galima berti prieskonius. Druska ir šviežiai maltas pipiras, puikiai atsiskleidžia tikrąjį sausai brandintos mėsos skonį. Siekint išgauti spalvingesnį aromatą, galima įdėti rozmarino, baziliko, čiobrelio, ar kapoto česnako.

Tai iš tiesų tikrai labai paprasta! Tiesiog paprašykite ūkio pateikti ekologinės gamybos sertifikatą kurį išduoda eko gamybą kontroliuojančios institucijos.